Event detail - Daihatsání Broumovskem


Events

Insert into calendar Backwards register Event participants

Daihatsání Broumovskem

81 photos

Upload photos
Organiser Daihatsu club
Date of opening 15.05.2010 - 16.05.2010 This event is already came out
Country
 Czech Republic
City: Křinice
Registered no. 24 people, 13 vehicles, 408 horses
Coordinator: cicudla ... responsible for organizing of this event
Photograph: roooom ... authorized official photographer
Added by cicudla ... added here this meeting (18.01.2010)

Daihatsání Broumovskem

Přesný termín srazu uveden!

Nějaký ten nástin programu jak mě napsala Čičul: Tak diskutovat diskutovat...

Takže představa programu. Bylo by asi dobré si tak nějak vybrat podle toho, o co budete mít největší zájem vy. Je možnost vylízt po schodech nahoru na Hvězdu, kde je krásný rozhled a pak se jde dál do broumovských skal, dál by bylo možné domluvit tu exkurzi v olivětínském pívováru, taky by bylo možné navštívit broumovský klášter (natáčela se tu Ďáblova lest, co nedávno běžela v TV). A určitě nějaká ta Daihajízda, že? Tak to ještě se Zdenkou vymyslíme, kam to zacílíme, to bych se ráda poradila s ní. Ve volném čase samozřejmě budeme čutat na hřišti a pružit se v tělocvičně Jinak myslím, že by bylo možné to stihnout všecko- v sobotu pivovar plus skály, v neděli klášter.

Tak tady máme nový rok a nejvyšší čas začít opět plánovat nějakou akci. Tentokrát se toho ujala naše Čicudla s nějakou novou kolegyňkou kterou ještě neznáme. Takže veškeré dotázky které budete mít tak směřujte na čičul nebo můžete zkusit mě a já vám to zjistím.

Zde email od paní kterej čičul dostala:

Zasílám Vám potřebné informace k ubytování škola Křinice.

V měsíci květnu na 5 dnů ( Po-Pá) si zamlouvala základní škola ze Smiřic a ještě mě mají upřesnit termín. Do konce týdne by to mělo být upřesněné a pak bych Vám hned napsala. Určitě si budete moci vybrat ze tří týdnů.

A nyní k ubytování: Pokud budete chtít přijet se podívat, můžeme se domluvit, aby jste viděla jak to zde máme. Jsou zde 2 ložnice- velké po 12 – 16 lůžkách, 2 malé pokojíky s 2 – 3 lůžky. Za ubytování bez stravy to činí na jednu osobu 130,- Kč.

K dispozici máte ( společenskou místnost, jídelnu, malou tělocvičnu, učebnu, WC včetně sprch – chlapecké a dívčí, v případě chladna topení a to jak si řeknete.

Je zde i zahrada, kde si můžete i opéci párky nebo něco ogrilovat. Také je k dispozici zahradní altán. Hřiště je také možné využít a to je šikmo naproti škole.

Můžete si i začutat…Pokud by jste chtěli plnou penzi ( snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře a druhá lehká večeře, toto je za 150,- Kč na osobu a den – u dětí do 10 let sleva.)

Více v diksuzi ke sraze


To this event registered as they will arrive:


Participated:  19 10 + 9
Not participated:  5 3 + 2
Not yet confirmed:  0

Came Club member Will go with car His comment: Morality
Wookie

Tak nakonec ve dvou ;)

100 % Morality
+1 Sirion / Storia / Boon Tak nakonec ve dvou ;)
100 %
antoninhutnik
Daihatsu Terios
0 % Morality
+1 Daihatsu Terios 0 %
Kath

Tak já se teda taky hlásím... Jsem zvědavá...

100 % Morality
Tak já se teda taky hlásím... Jsem zvědavá...
100 %
TREVIS
Daihatsu Charade - mauserovo

tak pokud se nic nezmění přijedeme se na vás podívat i my s mauserem :)

100 % Morality
+1 Daihatsu Charade - mauserovo tak pokud se nic nezmění přijedeme se na vás podívat i my s mauserem :)
100 %
Hrocha

Tak předběžně to vypadá, že dorazím, pojede bratr s manželkou a mimčem a možná pojedou sami s YRV. Por ně by bylo potřeba jeden malý pokoj.

100 % Morality
+2 Terios / Taruna Tak předběžně to vypadá, že dorazím, pojede bratr s manželkou a mimčem a možná pojedou sami s YRV. Por ně by bylo potřeba jeden malý pokoj.
100 %
roooom

Takže je to skoro na tuti, přijedu i se svojí drahou polovičkou Kačí a přijedeme, jak jinak, než se svojí milenkou, Sirinou Pruhovanou :o). Z mé strany to zatím vypadá na pátek, ale to ještě není jisté. Takže se už moc těšíme !!

100 % Morality
+2 Takže je to skoro na tuti, přijedu i se svojí drahou polovičkou Kačí a přijedeme, jak jinak, než se svojí milenkou, Sirinou Pruhovanou :o). Z mé strany to zatím vypadá na pátek, ale to ještě není jisté. Takže se už moc těšíme !!
100 %
Mirka_Rum
Sirion

Přijedeme s přítelem to si nemůžeme nechat ujít :)

100 % Morality
+1 Sirion Přijedeme s přítelem to si nemůžeme nechat ujít :)
100 %
Enaa

Asi bych taky měla být, já jsem ta Zdenka o které se Cicudla zmiňuje. A co takhle udělat si výlet do Poska, do Nowe Rudy (25-28 km) jet si zaplavat a vyblbnout se na tobogánu ? Voda 29C, vstupné kolem 60,- na hodinu.

100 % Morality
Sirion / Storia / Boon Asi bych taky měla být, já jsem ta Zdenka o které se Cicudla zmiňuje. A co takhle udělat si výlet do Poska, do Nowe Rudy (25-28 km) jet si zaplavat a vyblbnout se na tobogánu ? Voda 29C, vstupné kolem 60,- na hodinu.
100 %
dady

No je to votom jak píše Milan..jestli se dožiju toho kvjetna, tak sem tam.Před pár lety jsem se v tom kraju potuloval a je tam fakt krásně...No a kdyby se toho kvjetna nedožil náhodou Ferouš což je taky možný,vosedlám něco jinšího...třeba ňákýho toho svýho mopeďáka....

100 % Morality
+1 Feroza / Rocky / Sportrak No je to votom jak píše Milan..jestli se dožiju toho kvjetna, tak sem tam.Před pár lety jsem se v tom kraju potuloval a je tam fakt krásně...No a kdyby se toho kvjetna nedožil náhodou Ferouš což je taky možný,vosedlám něco jinšího...třeba ňákýho toho svýho mopeďáka....
100 %
Hans

Možná pojede i Katka svým rudým ďáblem, v tom případě by to bylo se mnou 0 a další auto navíc. Každopádně se už těším. Obzvlášť na tu exkurzi do pivovaru ;o)

100 % Morality
+1 Možná pojede i Katka svým rudým ďáblem, v tom případě by to bylo se mnou 0 a další auto navíc. Každopádně se už těším. Obzvlášť na tu exkurzi do pivovaru ;o)
100 %
cicudla

Asi bych tam měla být, že...? Moc ráda vás zase uvidím

100 % Morality
Sirion / Storia / Boon Asi bych tam měla být, že...? Moc ráda vás zase uvidím
100 %
empirek

Snad to vyjde a budu se moct zucastnit. Mozna prijedu s cajou...

0 % Morality
+1 Applause Snad to vyjde a budu se moct zucastnit. Mozna prijedu s cajou...
0 %
Spooky1

Tak já bohužel. Jiné povinnosti mě volají. Sice mě to velice mrzí,ale určo to beze mne zvládnete... Bude mě smutno...

80 % Morality
Tak já bohužel. Jiné povinnosti mě volají. Sice mě to velice mrzí,ale určo to beze mne zvládnete... Bude mě smutno...
80 %

Discussion about the event

New topic

Events