Event detail - Daihatsání Broumovskem


Events

Insert into calendar Backwards register Event participants

Daihatsání Broumovskem
Organiser Daihatsu club
Date of opening 15.05.2010 - 16.05.2010 This event is already came out
Country
 Czech Republic
City Křinice
Registered no. 24 people, 13 vehicles, 408 horses
Coordinator cicudla ... responsible for organizing of this event
Photograph roooom ... authorized official photographer
Added by cicudla ... added here this meeting (18.01.2010)

Daihatsání Broumovskem

Přesný termín srazu uveden!

Nějaký ten nástin programu jak mě napsala Čičul: Tak diskutovat diskutovat...

Takže představa programu. Bylo by asi dobré si tak nějak vybrat podle toho, o co budete mít největší zájem vy. Je možnost vylízt po schodech nahoru na Hvězdu, kde je krásný rozhled a pak se jde dál do broumovských skal, dál by bylo možné domluvit tu exkurzi v olivětínském pívováru, taky by bylo možné navštívit broumovský klášter (natáčela se tu Ďáblova lest, co nedávno běžela v TV). A určitě nějaká ta Daihajízda, že? Tak to ještě se Zdenkou vymyslíme, kam to zacílíme, to bych se ráda poradila s ní. Ve volném čase samozřejmě budeme čutat na hřišti a pružit se v tělocvičně Jinak myslím, že by bylo možné to stihnout všecko- v sobotu pivovar plus skály, v neděli klášter.

Tak tady máme nový rok a nejvyšší čas začít opět plánovat nějakou akci. Tentokrát se toho ujala naše Čicudla s nějakou novou kolegyňkou kterou ještě neznáme. Takže veškeré dotázky které budete mít tak směřujte na čičul nebo můžete zkusit mě a já vám to zjistím.

Zde email od paní kterej čičul dostala:

Zasílám Vám potřebné informace k ubytování škola Křinice.

V měsíci květnu na 5 dnů ( Po-Pá) si zamlouvala základní škola ze Smiřic a ještě mě mají upřesnit termín. Do konce týdne by to mělo být upřesněné a pak bych Vám hned napsala. Určitě si budete moci vybrat ze tří týdnů.

A nyní k ubytování: Pokud budete chtít přijet se podívat, můžeme se domluvit, aby jste viděla jak to zde máme. Jsou zde 2 ložnice- velké po 12 – 16 lůžkách, 2 malé pokojíky s 2 – 3 lůžky. Za ubytování bez stravy to činí na jednu osobu 130,- Kč.

K dispozici máte ( společenskou místnost, jídelnu, malou tělocvičnu, učebnu, WC včetně sprch – chlapecké a dívčí, v případě chladna topení a to jak si řeknete.

Je zde i zahrada, kde si můžete i opéci párky nebo něco ogrilovat. Také je k dispozici zahradní altán. Hřiště je také možné využít a to je šikmo naproti škole.

Můžete si i začutat…Pokud by jste chtěli plnou penzi ( snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře a druhá lehká večeře, toto je za 150,- Kč na osobu a den – u dětí do 10 let sleva.)

Více v diksuzi ke sraze


To this event registered as they will arrive

Participated  19 10 + 9
Not participated  5 3 + 2
Not yet confirmed  0

Came Club member Will go with car His comment Morality
Wookie

Tak nakonec ve dvou ;)

100 % Morality
+1 Sirion / Storia / Boon Tak nakonec ve dvou ;)
100 %
antoninhutnik
Daihatsu Terios
0 % Morality
+1 Daihatsu Terios 0 %
Kath

Tak já se teda taky hlásím... Jsem zvědavá...

100 % Morality
Tak já se teda taky hlásím... Jsem zvědavá...
100 %
TREVIS
Daihatsu Charade - mauserovo

tak pokud se nic nezmění přijedeme se na vás podívat i my s mauserem :)

100 % Morality
+1 Daihatsu Charade - mauserovo tak pokud se nic nezmění přijedeme se na vás podívat i my s mauserem :)
100 %
Hrocha

Tak předběžně to vypadá, že dorazím, pojede bratr s manželkou a mimčem a možná pojedou sami s YRV. Por ně by bylo potřeba jeden malý pokoj.

100 % Morality
+2 Terios / Taruna Tak předběžně to vypadá, že dorazím, pojede bratr s manželkou a mimčem a možná pojedou sami s YRV. Por ně by bylo potřeba jeden malý pokoj.
100 %
roooom

Takže je to skoro na tuti, přijedu i se svojí drahou polovičkou Kačí a přijedeme, jak jinak, než se svojí milenkou, Sirinou Pruhovanou :o). Z mé strany to zatím vypadá na pátek, ale to ještě není jisté. Takže se už moc těšíme !!

100 % Morality
+2 Takže je to skoro na tuti, přijedu i se svojí drahou polovičkou Kačí a přijedeme, jak jinak, než se svojí milenkou, Sirinou Pruhovanou :o). Z mé strany to zatím vypadá na pátek, ale to ještě není jisté. Takže se už moc těšíme !!
100 %
Mirka_Rum
Sirion

Přijedeme s přítelem to si nemůžeme nechat ujít :)

100 % Morality
+1 Sirion Přijedeme s přítelem to si nemůžeme nechat ujít :)
100 %
Enaa

Asi bych taky měla být, já jsem ta Zdenka o které se Cicudla zmiňuje. A co takhle udělat si výlet do Poska, do Nowe Rudy (25-28 km) jet si zaplavat a vyblbnout se na tobogánu ? Voda 29C, vstupné kolem 60,- na hodinu.

100 % Morality
Sirion / Storia / Boon Asi bych taky měla být, já jsem ta Zdenka o které se Cicudla zmiňuje. A co takhle udělat si výlet do Poska, do Nowe Rudy (25-28 km) jet si zaplavat a vyblbnout se na tobogánu ? Voda 29C, vstupné kolem 60,- na hodinu.
100 %
dady

No je to votom jak píše Milan..jestli se dožiju toho kvjetna, tak sem tam.Před pár lety jsem se v tom kraju potuloval a je tam fakt krásně...No a kdyby se toho kvjetna nedožil náhodou Ferouš což je taky možný,vosedlám něco jinšího...třeba ňákýho toho svýho mopeďáka....

100 % Morality
+1 Feroza / Rocky / Sportrak No je to votom jak píše Milan..jestli se dožiju toho kvjetna, tak sem tam.Před pár lety jsem se v tom kraju potuloval a je tam fakt krásně...No a kdyby se toho kvjetna nedožil náhodou Ferouš což je taky možný,vosedlám něco jinšího...třeba ňákýho toho svýho mopeďáka....
100 %
Hans

Možná pojede i Katka svým rudým ďáblem, v tom případě by to bylo se mnou 0 a další auto navíc. Každopádně se už těším. Obzvlášť na tu exkurzi do pivovaru ;o)

100 % Morality
+1 Možná pojede i Katka svým rudým ďáblem, v tom případě by to bylo se mnou 0 a další auto navíc. Každopádně se už těším. Obzvlášť na tu exkurzi do pivovaru ;o)
100 %
cicudla

Asi bych tam měla být, že...? Moc ráda vás zase uvidím

100 % Morality
Sirion / Storia / Boon Asi bych tam měla být, že...? Moc ráda vás zase uvidím
100 %
empirek

Snad to vyjde a budu se moct zucastnit. Mozna prijedu s cajou...

0 % Morality
+1 Applause Snad to vyjde a budu se moct zucastnit. Mozna prijedu s cajou...
0 %
Spooky1

Tak já bohužel. Jiné povinnosti mě volají. Sice mě to velice mrzí,ale určo to beze mne zvládnete... Bude mě smutno...

80 % Morality
Tak já bohužel. Jiné povinnosti mě volají. Sice mě to velice mrzí,ale určo to beze mne zvládnete... Bude mě smutno...
80 %

Discussion about the event

New topic
Events